Instagram’a Bot Hesap Nasıl Atılır?
Instagram’a Bot Hesap Nasıl Atılır?

Instagram’a bot hesap atmak sanıldığından daha kolay bir işlemdir. Hatta belirli sayıdaki bot hesapları ücretsiz bir şekilde bile veren siteler bulunmaktadır. Bot hesap atmak için öncelikle web tarayıcınızı açın ve arama butonunun olduğu satıra Instagram bot hesap yazıp aratın.

Karşınızdaki ekranda birbirinden farklı siteler çıkacaktır. Bu sitelerden güvenilir olana tıklayın. Bir sitenin güvenilir olmasını ise ancak kullanıcı yorumlarından anlayabilirsiniz. Bot hesap almadan önce o siteyi kullanan kişilerin yorumlarına başvurabilirsiniz. Eğer yorumlar olumlu ise siteye tekrar dönerek hesap bilgilerinizi girin ve ne kadar bot hesap atmak istediğinizi seçin. Eğer takipçi botu istiyorsanız bunu belirtin ve sitenin belirlediği ücreti ödeyin. Bu işlemler tamamlandıktan sonra çok kısa bir süre içerisinde bot hesaplar Instagram profilinize aktarılacak ve takipçi sayınız yükselecektir. Sadece takipçi botu bulunmamaktadır. Beğeni, yorum, izlenme botu da bulunmaktadır.

Instagram’a Bot Neden Atılır?

Instagram’a birçok nedenden dolayı bot atılmaktadır. Bunlardan en önde geleni ise fenomen olma isteğidir. Instagram fenomeni olmak isteyen herkes en kısa yoldan fenomen olmak ister. En kısa yoldan fenomenlik ise ancak bot hesaplarla gerçekleştirilir. Belirli bir takipçiye ulaştığınızda reklam iş birlikleri yapabiliyor olacağınızdan artık para da kazanmaya başlayacaksınız.

Tanınan bir hesap haline geldiğinizde ise zaten gönderileriniz keşfet sayfasında yer alacağı için kullanıcıların ilgisini çekeceksiniz ve sizi takip edecekler. Bu seviyede de artık bot hesaplara ihtiyacınız kalmayacaktır.

İlginizi Çekebilir: Ucuz Takipçi Satın Al

Instagram’a Atılan Bot Hesaplar Anlaşılır Mı?

Bot hesaplar ancak bir şekilde anlaşılabilir. O da yabancı hesaplar ise anlaşılacaktır. Siz Türk hesabı olduğunuz için takipçilerinizin de Türk profillerden oluşması gerekmektedir. Eğer takipçileriniz yabancı hesap ağırlıkta olursa herkes bot kastığınızı anlayacaktır.

Instagram

Instagram takipçilerini ve beğenileri tek bir platform üzerinden satın al!

Twitter

Twitter takipçilerini ve beğenileri tek bir platform üzerinden satın al!

Facebook

Facebook takipçilerini ve beğenileri tek bir platform üzerinden satın al!

Sipariş Takip