Instagram’da Influencer Etkileşimi ile Takipçi Kasma
Instagram’da Influencer Etkileşimi ile Takipçi Kasma

Instagram uygulamasında takipçi kazanmanın pek çok yolu vardır. Bu yollardan biri de fenomenler aracılığıyla takipçi kasmaktır. Örneğin, takipçi sayısı yüksek olan bir Influencer ile anlaşarak reklamınızı yaptırabilir ve bu sayede sizler de yüksek sayıda takipçiye sahip olabilirsiniz. Ya da bu influencerın açtığı herhangi bir canlı yayına konuk olarak da takipçi sayınızı yükseltebilirsiniz. Bu işlemleri gerçekleştirmek için o influencer’a ulaşmanız gerekmektedir. Bunu da profillerine bıraktıkları iş için kullanılan mail adresleri sayesinde yapabilirsiniz. Bu işlemin ücretini ise tamamen ınfluencer’ın kendisi belirleyecektir. Ama işlem ücretleri de influencerın takipçi sayısına göre değişmektedir.

Influencer Yorumu ile Takipçi Kazanın!

Influencer etkileşimi ile takipçi kazanmanın bir diğer yolu da bu influencerın sizin gönderilerinize yorum yapması ve Türk Gerçek Takipçi Satın Al işlem açılmasıdır. Bunun için belirli bir ücret ödemeniz gerekebilir ama kesinlikle bu ücrete değecektir. Sizin gönderilerinize yorum yapıp üstüne bir de hesabınızı hikayesinde paylaşırsa influencerı takip eden çoğu kişi sizi de takip etmeye başlayacaktır. Sizler de aylarca uğraşıp kazanacağınız takipçiyi böylelikle tek seferde kazanmış olursunuz. Ayrıca kazandığınız takipçiler de gerçek hesaplar olduğu için kısa sürede fenomen olabilirsiniz.

Influencer Etkileşimi ile İşletme Hesabınıza Takipçi Kasın!

Instagram işletme hesabınız varsa ve daha çok para kazanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bir influencer ile anlaşmak olmalıdır. Sattığınız ürünlerden oluşan bir paket gönderin ve hikayesinde sizden, sizin ürünlerinizden bahsetmesini isteyin. Bu influencer hikayesinde sizin hesabınızı etiketleyerek ve ürünlerden övgü dolu sözlerle bahsederek anlatmaya başlayınca çok kısa bir sürede hem takipçi sayınız yükselecek hem de satışlarınız da inanılmaz bir artış olacaktır. Bu sayede çok kısa bir sürede sizler de Instagram’ın marka haline gelmiş işletme hesaplarından biri olabilirsiniz.

Instagram

Instagram takipçilerini ve beğenileri tek bir platform üzerinden satın al!

Twitter

Twitter takipçilerini ve beğenileri tek bir platform üzerinden satın al!

Facebook

Facebook takipçilerini ve beğenileri tek bir platform üzerinden satın al!

Sipariş Takip